Aktuality a články

Máte-li jakýkoli dotaz ohledně nabízených služeb, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na bezplatné infolince nebo e-mailem. Rádi vám poradíme a doporučíme vhodné řešení.

Volejte zdarma, poradíme Vám: 800 201 201


Nový videoklip Express Lakovny

Připravili jsme pro vás rapové video parodující americké gangsterské rappery, s drahými auty a vnadnými modelkami v prostorách naší lakovny. Věříme, že vás video pobaví.


Miss Express Lakovna 2010

Miss Express lakovna je soutěž krásy, kterou pořádá Express lakovna s.r.o. Základní kolo a semifinále probíhaly na stránce Miss Express lakovna na Facebooku.


Express Lakovna sponzorem FC Bohunice

Společnost EXPRESS LAKOVNA s.r.o. sponzoruje klub malé kopané FC Bohunice 30 z Brna. Jsme rádi, že můžeme podporovat mladé lidi v jejich sportovních aktivitách.


Opravu laku se oddalovat nevyplácí

Proč je vždy nejlepší opravit autolak, drobné i větší škrábance, důlky a jiná opotřebení karoserie co nejdříve? Je totiž nutné zabránit dalšímu zhoršování stavu karoserie, která může začít i rezivět.


Zvažujete použití korekční tužky?

Stává se, že k nám do autolakovny přijede nešťastný majitel vozu, kterému přišla oprava laku pomocí Fix It Pro tužky jako dobrý a hlavně úsporný nápad. Když pak viděl výsledek...


Zvažujete opravu laku u garážové firmy?

Otázka by neměla znít, zda je možné udělat kvalitní opravu poškrábaného laku takto podomácku, ale spíše, zda jste ochoten riskovat poničení karoserie vašeho vozu, a tím snížení jeho ceny i o několik desítek tisíc...


Rezervujte si termín opravy

Zaujaly vás naše služby? Neváhejte nás kontaktovat nebo rovnou přijeďte na prohlídku vašeho vozidla. Těšíme se na vás!




Kredit