Jaká bývá kvalita opravy laku u tzv. garážníků?

Dotaz zákazníka: Potřebuji opravit jen pár drobných škrábanců na karoserii mého automobilu Ford Focus a od známého jsem dostal tip na jednoho pána, který si tím údajně přivydělává. Podle vaší cenové nabídky by sice oprava autolaku u něj stála o pár stovek méně, ale nejsem si jistý, zda bude provedena skutečně kvalitně. Myslíte, že je možné udělat kvalitní opravu laku jen takto podomácku, v garáži?

Express lakovna odpovídá

Otázka by neměla znít, zda je možné udělat kvalitní opravu poškrábaného laku takto podomácku, ale spíše, zda jste ochoten riskovat poničení karoserie vašeho vozu, a tím snížení jeho ceny i o několik desítek tisíc, jen pro pár ušetřených stokorun.

Samozřejmě, že je možné dobře opravit autolak i doma v garáži, ovšem pravděpodobnost, že se to povede k vaší spokojenosti je velmi velmi nízká. Pokud vám takový autolakýrník není schopen ukázat alespoň fotografie své práce (prohlédněte si opravy autolaku v naší galerii) nebo na něj nemáte skvělé reference z více zdrojů, pak radíme být velmi opatrný.

Za dobu existence naší Express lakovny se u nás vystřídalo až překvapivě mnoho zákazníků, kteří nejprve svěřili opravu laku nějakému "garážníkovi od vedle", ale výsledek byl natolik neuspokojivý (po nastříkání zůstaly na původním místě nerovnosti, odstín nově nastříkané barvy neseděl, lak se začal velmi rychle odlupovat, začala se znovu objevovat koroze na stejném místě apod.), že nakonec raději přijeli k nám a nechali si poškrábaný lak opravit znovu.

Netřeba zdůrazňovat, že je tak oprava laku ve výsledku vyšla daleko dráž, než kdyby ji svěřili skutečným profesionálům hned na začátku. A to nemluvíme o ztrátě časové... Pokud se tedy rozhodujete, komu svěřit opravu poškozené karoserie, pak nás neváhejte kontaktovat na zelené lince 800 201 201, popř. vyplňte kontaktní formulář níže nebo nám pošlete email na adresu info@express-lakovna.cz.

Rezervujte si termín opravy na: 800 201 201

Zpět na přehled článků

Rezervujte si termín opravy

Zaujaly vás naše služby? Neváhejte nás kontaktovat nebo rovnou přijeďte na prohlídku vašeho vozidla. Těšíme se na vás!
Kredit